16. října 2010 | divadlo Ponec | Husitská 24a/899 | Praha 3

YOYO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010

Spuštění webu a základní informace

July 25th, 2010 by CYA

Dnes spouštíme web již sedmého Yoyo mistrovství ČR. Od prvního, které proběhlo v klubu Prosek, už uběhlou spoustu času a jsme opravdu rádi, nejen že akce je stále živá, ale že dokonce roste a každým rokem se zvětšuje. Rozrůstá se počet závodníků i diváků, zlepšují se výkony až na světovou úroveń a ohlasy se jen a jen zlepšují.

Tento rok jsme se opět rozhodli uspořádat mistrovství v divadle Ponec. Zázemí a výborný přístup, které nám tato instituce poskytuje jsou pro nás nenahraditelné a s trochou štěstí pro vás budeme mít připravenou celou řadu vylepšení. Co se ovšem změnilo je datum. Z obvyklého začátku listopadu byla akce o pár týdnů přesunuta, a to konkrétně na 16 října. Důvodů je několik – lepší termín pro média, uvolníme prostor v již tak nabitém listopadu, kdy je v Evropě národních mistrovství habaděj, ale hlavně musíme dát trochu oddech organizačnímu teamu, protože Evropské Yoyo Mistrovství 2011 bude opět probíhat v Praze.

Letos opět otevíráme sedm soutěžních kategoríí (Začátečníci, Středně pokročilí, Pokročilí (1A), X Division, Freehand(5A), Open (1A), SpinTop) a registrace budou opět probíhat online. Formulář pro tuto registraci je v tuto chvíli nedostupný, ale měl by se objevit během pár týdnů. Času na registraci bude dost, ale muziku pro svoje freestyly si začněte vybírat již nyní, aby jste ji stihli nauploadovat včas a nemuseli platit penalizaci za její pozdní dodání. To by pro začátek nejspíše stačilo, spousta dalších informací a novinek bude s gradující intenzitou přibývat o stošest.

Na závěr tohoto prvního příspěvku bych rád poděkoval grafikovi, který vyrobil letošní logo. Je jím Marek Panoš a jeho ateliér tvorba.com.